Hírek / Média

A 2019-es országos jótékonysági vadászat adományát adták át a Békés megyei Dr. Réthy Pál Kórházban

A közel egymillió forintos adományt a magyar vadásztársadalom nevében Fejes László, az Országos Jótékonysági Vadászat Nonprofit Kft ügyvezetője adta át a Békés Megyei Központi Kórház főigazgatójának, Dr. Becsei László főorvosnak. A gyermekosztály részére vásárolt 1 db pulzoximeter és 1 db hordozható EKG  kiegészítőkkel, április óta gyógyítják a rászoruló beteg gyermekeket. Az orvosi eszközöket - a sajtó jelenlétében -  működési környezetben is bemutatta a kórház szakszemélyzete.

A mai ünnepélyes átadás már csak szimbolikus volt, ezért egy ADOMÁNYOZÓ OKIRAT került átadásra. Az eseményen jelen volt az OJV Nonoprofit Kft Békés megyei stratégiai partnere, Nagy Árpád elnök úr a Borosgyáni Vadásztársaság részéről. A nonprofit szervezet a stratégiai partnerének munkáját ELISMERŐ OKLEVÉLLEL honorálta.

Főigazgató úr és a kollégái egyaránt köszönetüket és nagyrabecsülésüket fejezték ki a magyar vadásztársadalom önzetlen cselekedete iránt.


További hírek

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

2026
OJV 2025. Adományátadó, Miskolc
A BAZ Vármegyei Központi Kórház 2019 óta élvezi az OJV támogatását. Közel 3 m Ft-tal járultunk hozzá...
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye az OJV egyik legaktívabb vármegyéje...
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Veszprém
Idei legnagyobb átadónk helyszíne a Csolnoky Ferenc Kórház volt, ugyan is a vármegyei adományon túl ...
Veszprém vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Szombathely
A Markusovszky  Kórházban nagyot alkottunk az elmúlt évek alatt. Bizonyos műtéteket már csak az álta...
Vas vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Tatabánya
A Szent Borbála kórház az egyik “legkönnyebb partnerünk”, öröm az együttműködés a gyerekosztállyal....
Komárom-Esztergom vármegye
2026

Kiemelt támogatóink:
További támogató partnereink: