Hírek / Média

Az országos jótékonysági vadászat a kormánybiztosi köszöntőben

Az országos jótékonysági vadászat is témája volt Dr. Kovács Zoltán kormánybiztos úr köszöntő beszédének, az országos vadásznapon, Soholláron.

Elhangzott, hogy a jótékonysági vadászat idén nemzetközivé válik. Emellett világkiállítási kontextusban is szó esett a magyar vadászok karitatív programjáról, amely - kormánybiztos úr szavai szerint - méltó arra, hogy 2021-ben bemutatásra kerüljön a világ vadászai számára.

A részletek kidolgozása megkezdődött, az érdemi egyeztetések folyamatosak a nonprofit szervezet és kormánybiztos úr között.


További hírek

OJV 2025. Adományátadó, Budapest
Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet. Ha van különleges intézmény, akkor Európa egyik legnag...
Pest vármegye
2026
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

2026
OJV 2025. Adományátadó, Miskolc
A BAZ Vármegyei Központi Kórház 2019 óta élvezi az OJV támogatását. Közel 3 m Ft-tal járultunk hozzá...
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye az OJV egyik legaktívabb vármegyéje...
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Veszprém
Idei legnagyobb átadónk helyszíne a Csolnoky Ferenc Kórház volt, ugyan is a vármegyei adományon túl ...
Veszprém vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Szombathely
A Markusovszky  Kórházban nagyot alkottunk az elmúlt évek alatt. Bizonyos műtéteket már csak az álta...
Vas vármegye
2026

Kiemelt támogatóink:
További támogató partnereink: