Hírek / Média

Újabb megyei stratégiai partnerrel bővült az Országos Jótékonysági Vadászat Nonprofit Kft partneri köre

Pest megyére vonatkozó stratégiai megállapodás került aláírásra az Országos Jótékonysági Vadászat Nonprofit Kft és a Lakto Kft között 2019.szeptember 28-án, Dabason.

Ezzel az együttműködéssel létrejött az 5. megyei stratégiai partnerség is, a 2019.december 27-i jótékonysági vadászat megrendezésének tárgyában. Az aláírást követően a felek haladéktalanul megkezdték az esemény részleteinek egyeztetését!

Kővágó Ignác a Lakto Kft ügyvezetője és Fejes László az Országos Jótékonysági Vadászat Nonprofit Kft ügyvezetője egyaránt büszke a megkötött megállapodásra.

 


További hírek

OJV 2025. Adományátadó, Siófok
“Somogy országban jártunk! “ Megérkeztünk Siófokra is, hogy átadjuk azt a 2,7 m Ft értékű adományt, ...
Somogy vármegye
2026
OJV 2025. Adományátadó, Nagykanizsa
A Nagykanizsai Kanizsai Dorottya Kórház 3 évvel ezelőtt lett kedvezményezettje az Országos Jótékonys...
Zala vármegye
2026
OJV 2025. Adomány átadó, Zalaegerszeg
Zala azon vármegyék egyike, ahol két intézményt támogatunk....
Zala vármegye
2026
Boldog Nőnapot Kívánunk!

2026
OJV 2025. adomány átadó, Győr
Különleges helyszín számunkra az intézmény! Felemelő érzés, hogy olyan embereket látunk az adomány á...
Győr-Moson-Sopron vármegye
2026
OJV 2025 adomány átadó, Székesfehérvár
Az országos Jótékonysági Vadászat szokásos, ország járó road show-ja kezdetét vette....
Fejér vármegye
2026

Kiemelt támogatóink:
További támogató partnereink: